Välkommen att kontakta oss på Stenhusgruppen!

Vill Du komma i kontakt med oss finner Du våra kontaktuppgifter nedan. Är du intresserad av att jobba hos oss, kontakta då Stefan eller Peter.

Besöksadress

Enebybergsvägen 8, 2tr
182 36 Danderyd
Tfn: 070-289 57 73

Förfrågningar och beställningar

Hannes Morger
VD
hannes.morger@stenhusgruppen.se
070-289 06 72

Produktion

Stefan Huss
Platschef
stefan.huss@stenhusgruppen.se
070-289 57 73

Mats Jonsson
Platschef
mats.jonsson@stenhusgruppen.se
070-289 57 74

Jhonny Westman
Platschef
jhonny.westman@stenhusgruppen.se
070-289 92 33

Anders Häggqvist
Arbetsledare
anders.haggqvist@stenhusgruppen.se
070-595 00 87

Jörgen Ryngebo
Arbetsledare
jorgen.ryngebo@stenhusgruppen.se
076-286 15 90

Peter Högberg
peter.hogberg@stenhusgruppen.se
Arbetsledare
070-289 43 71

Amirmehdi Shams-Ghamari
Arbetsledare
mehdi.shams@stenhusgruppen.se
‭070-289 89 30‬

Eddie Qvennerstedt
Arbetsledare / Entreprenadingenjör
eddie.qvennerstedt@stenhusgruppen.se
070-919 09 01

Peter Johansson
Administratör produktion
peter.johansson@stenhusgruppen.se
076-880 80 77

 

VVS

Bert Ola Ragnarsson
bert-ola@stenhusgruppen.se
070-717 21 13

Kalkyl/Inköp

Jonas Vager
Kalkylator
jonas.vager@stenhusgruppen.se
070-217 05 48

Kvalitet / Miljö

Malin Huss
Kvalitetschef/KMA
malin.huss@stenhusgruppen.se
070-289 33 63

Ekonomi

Ingrid Bjurholm
Ekonomiansvarig
ingrid.bjurholm@stenhusgruppen.se
070-289 44 75

Pernille Cederlöf
Löneadministratör
pernille.cederlof@stenhusgruppen.se
070-247 20 49

Jennifer von Schrenk
Ekonomiassistent
jennifer.schrenk@stenhusgruppen.se
073-020 47 75

Här finns vi!