Välkommen att kontakta oss på Stenhusgruppen!

Vill Du komma i kontakt med oss finner Du våra kontaktuppgifter nedan. Är du intresserad av att jobba hos oss, kontakta då Stefan eller Peter.

Besöksadress

Enebybergsvägen 8, 2tr
182 36 Danderyd
Tfn: 070-289 57 73

Förfrågningar och beställningar

Malin Huss
tf VD
m.h@stenhusgruppen.se

Stefan Huss
Arbetschef
stefan.huss@stenhusgruppen.se
070-289 57 73

 

Produktion


Eddie Qvennerstedt

Platschef
eddie.qvennerstedt@stenhusgruppen.se
070-919 09 01

Jörgen Ryngebo
Specialist
jorgen.ryngebo@stenhusgruppen.se
076-286 15 90

Peter Johansson
Produktionssupport
peter.johansson@stenhusgruppen.se
076-880 80 77

 

VVS

Bert Ola Ragnarsson
bert-ola@stenhusgruppen.se
070-717 21 13

Kalkyl/Inköp

Jonas Vager
Kalkylator
jonas.vager@stenhusgruppen.se
070-217 05 48

Tommy Sandell
Ansvarig kalkyl och inköp
tommy.sandell@stenhusgruppen.se
076-865 70 39

Sohayb El Ghouch
Kalkylator / projektingenjör
sohayb.elghouch@stenhusgruppen.se
070-972 70 12

Kvalitet / Miljö

Malin Huss
Kvalitetschef/KMA
m.h@stenhusgruppen.se
070-289 33 63

Ekonomi och löner

Anna Skärbo
Ekonomichef
anna.skarbo@stenhusgruppen.se
070-2891287

Ingrid Bjurholm
Redovisningsansvarig
ingrid.bjurholm@stenhusgruppen.se
070-289 44 75

Pernille Cederlöf
Löneadministratör
pernille.cederlof@stenhusgruppen.se
070-247 20 49

Jenny Werme
Ekonomiassistent
jenny.werme@stenhusgruppen.se
070-291 22 64

Här finns vi!